Кафедра фінансів

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Українська
Переваги ОПП "Менеджмент фінансово-кредитної діяльності" PDF Print
Thursday, 07 February 2013 14:27

Серед ВНЗ Вінниччини лише кафедра фінансів та інноваційного менеджменту ВНТУ готує не просто спеціалістів у сфері фінансово-кредитної діяльності, а саме керівників (менеджерів) у цій галузі. Диплом зі спеціальності 073 Менеджмент за ОПП «Менеджмент фінансово-кредитної діяльності» відкриває широкий шлях для працевлаштування, адже фінансові, інвестиційні та інноваційні менеджери потрібні на кожному підприємстві чи фірмі, незалежно від галузевої приналежності та форми власності. Будь-якій фінансово-кредитній установі теж необхідні сучасні і висококваліфіковані спеціалісти з фінансів та керівники, що вміють управляти грошовими потоками.

Про якість підготовки фахівців говорять факти: майбутні менеджери-фінансисти є постійними учасниками всеукраїнських економічних конкурсів та фахових олімпіад з фінансових дисциплін і виборюють там призові місця. Зокрема, магістрантки освітньо-професійної програми «менеджмент фінансово-кредитної діяльності» є переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, призерами Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси» що проходить щороку на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка, стипендіантами Президента України, Верховної ради України, Кабінету міністрів України та ін.

Випускники кафедри фінансів та інноваційного менеджменту - бакалаври та магістри, - успішно працюють на керівних посадах у державних установах (фінансових та податкових відділах, Національному банку України), комерційних банках,  промислових, будівельних та торговельних підприємствах, фінансових біржах, страхових компаніях, а також викладачами і дослідниками. Багато хто відкрив власний бізнес.

Кафедра підтримує наукові зв'язки з університетами та державними науковими установами України. Розробки та пропозиції результатів наукових досліджень вчених кафедри використовувалися Кабінетом Міністрів України, Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва, Міністерством економіки України, Національним інститутом стратегічних досліджень при підготовці Законів України, Указів Президента України, Постанов уряду та інших нормативно-правових актів і аналітичних матеріалів. А наукові напрацювання щодо розбудови економіки Вінниччини використовуються Головним управлінням економіки Вінницької обласної держадміністрації.

Науковці кафедри активно співпрацюють також з промисловими підприємствами та комерційними банками. Зокрема, колектив кафедри виконує на замовлення підприємств госпдоговірні теми. Кафедра постійно розширює коло свого співробітництва: укладає договори з провідними комерційними банками, що мають свої регіональні відділення у Вінниці.

До співпраці з підприємствами та банками кафедра активно залучає студентів старших курсів, завдяки чому багато з них ще будучи в університеті вдало поєднують навчання з роботою за своєю майбутньою спеціальністю. Працевлаштуванню наших випускників сприяє також проходження ними переддипломної практики на тих підприємствах та банках, з якими у кафедри налагоджене ефективне співробітництво.

 
До якої категорії відвідувачів сайту Ви належите?
 

Реєстрація