Коваль Наталія Олегівна PDF Print
Thursday, 07 February 2013 15:06

Коваль Наталія Олегівна – кандидат економічних наук. Закінчила Інститут менеджменту Вінницького національного технічного університету в 1997 році за фахом – економіст-менеджер.

У 2012 році захистила кандидатску дисертацію.

Науковий напрям роботи пов’язаний з проблемами стратегічного менеджменту в регіоні, зокрема у сфері банківської діяльності.

Викладає курси: “Банківський менеджмент”, “Банківська справа”, “Фінанси”, “Міжнародні фінанси”.

Автор та співавтор понад 40 наукових публікацій, зокрема двох навчальних посібників.

Основні навчально-методичні та наукові праці:

Навчальні посібники:

1. Зянько В.В. Основи науково-дослідної роботи: навчальний посібник./ В.В. Зянько, Н.О. Коваль, Т.О. Журко. - В інниця: ВНТУ, 2014. - 143 с.
  2. Зянько В.В. Навчально-методичний посібник для складання держіспиту з фундаментальної та загальноекономічної підготовки і виконання бакалаврських дипломних робіт студентами спеціальності «Менеджмент організацій». Методичний посібник /В.В. Зянько, Т.О. Журко, Н.О. Коваль, І.М. Кулик. – Вінниця: ВНТУ, 2011. – 114 с.
  3. Зянько В.В. Банківський менеджмент: Навчальний посібник / В.В. Зянько, Н.О. Коваль, О.В. Тептя. -€“ Вінниця: ВНТУ, 2007. -€“ 148 с.
  4. Коваль Н.О. Практикум до проведення занять з дисципліни «Банківська справа» /Коваль Н.О., Козловський О.В. Вінниця: ВДТУ, 2001. – 110с.

Методичні вказівки до написання курсових робіт:

Наукові статті:

4_IMG_9717.JPG