Відповіді на актуальні питання PDF Print
Thursday, 07 February 2013 15:08

ВІДПОВІДІ НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

Чи можливо, навчаючись за спеціалізацією "Менеджмент фінансово-кредитної діяльоісті" паралельно вивчати на факультеті англійську мову з отриманням відповідного сертифіката?

Так, за бажанням студент освітньої програми / спеціалізації "Менеджмент фінансово-кредитної діяльності" може впродовж навчання на бакалавраті поглиблено вивчати англійську мову, а по закінченню навчання отримати відповідний сертифікат.

Що являє собою програма "подвійний диплом", запроваджена у ВНТУ і хто отримує право навчатися за цією програмою?

Увсі студенти кафедри фінансів та інноваційного менеджменту мають можливість за бажанням, відразу після вступу в магістратуру, взяти участь у програмі академічної мобільності студентів «Подвійний диплом» за укладеною угодою про співпрацю між ВНТУ і Люблінською Політехнікою. Паралельно навчаючись у ВНТУ і Польщі студенти отримують два дипломи -€“ Український (магістра) та Польський (магістра). Оскільки навчання у Люблінській Політехніці вимагає знання польськолї мови, то консульство Польщі організовує курси польської мови у ВНТУ.

Чи є можливість після закінчення навчання в магістратурі продовжити ннавчання в аспірантурі з подальшою підготовкою дисертації доктора філософії?

Так, в університеті є Інститут магістратури, аспірантурири та докторантури, де мають можливість навчатися всі бажаючі, які мають диплом магістраі, і не лише випускники ВНТУ, а й інших ВЗО, які вдало склали вступні іспити.

4_z_8d972a7f.jpg