Кафедра фінансів

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Українська
Конференції PDF Print

ХI Міжнародна науково-практична конференція Світові тенденції та перспективи розвитку фінансової системи Україниобговорювала актуальні наукові та практичні проблеми розвитку фінансово-кредитної системи України в умовах економічного спаду та військової агресії.
Професор Віталій Зянько на форумі порушив проблему діалектичних суперечностей національної інноваційної системи

25 листопада 2015 року кафедра фінансів і кредиту Львівської комерційної академії проводить VI всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасний стан та пріоритети модернізації фінансово-економічної системи України».
Тези для участі у конференції необхідно подати до 6 листопада 2015 року. З вимогами до оформлення тез доповідей можна ознайомитися тут

12 березня 2015 року відбулося засідання секції ФІНАНСІВ XLIV регіональної науково-технічної конференції професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів університету з участю працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників підприємств м. Вінниці та області.  У секції взяли участь 55 осіб.
Програма роботи секції фінансів
Кращими визнані такі 5 студентських доповіді усасників конференції:
- Скибчук Олександра Іванівна гр. МОф-14м;
- Дрозд Ірина Василівна гр. МОф-11б;
- Гайдей Марія Олександрівна гр. МОф-11б;
- Ковбасюк Анастасія Миколаївна гр. МОф-13мс;
- Тесьолкіна Аліна Олександрівна гр. МОф-13мс.
Названим студентам необхідно в тижневий термін подати тези своїх доповідей в ауд. 2214 або 2222. Тези доповіді мають бути ретельно вичитані і перевірені науковим керівником. Вимоги до тез див. тут.

20 лютого 2015 року відбудеться науково-практична інтернет-конференція «Фінансове забезпечення сталого економічного зростання в умовах євроінтеграційних процесів», яку проводить кафедра фінансів і кредиту Львівської комерційної академії.
Тези приймаються до 19 лютого 2015 року. З вимогами до оформлення тез доповідей можна ознайомитися тут

13 – 14 березня 2014 року відбулося засідання секції ФІНАНСІВ XLIІІІ регіональної науково-технічної конференції професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів університету з участю працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників підприємств м. Вінниці та області.  У секції взяли участь 52 особи.
Програма роботи секції фінансів

Кращими студентськими доповіддями конференції визнані такі:
Грибіник Олександра Миколаївна, МОф-13м;
Москаленко Ірина Сергіівна, МОф-10;
Скибчук Олександра Іванівна, МОф-10;
Тімофєєв Максим Миколайович, МОф-13сп;
Червінька Лідія Миколаївна, МОф-10.

15-16 травня 2014 року на кафедра банківської справи економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить Всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів та аспірантів «Актуальні проблеми посткризового розвитку банківського сектора України». Докладна інформація тут

24-28 березня 2014 року на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться XII Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна 2014: Економіка». Докладна інформація тут

21 лютого 2014 року кафедра фінансів провела Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих вчених, аспірантів та студентів «ІННОВАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ ІНТЕГРАЦІЇ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СПІВТОВАРИСТВА».    Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України
Програма конференції
Інформаційний лист
Матеріали конференції

21–22 березня 2013 року відбулося засідання секції ФІНАНСІВ XLII регіональної науково-технічної конференції професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів Вінницького національного технічного університету з участю працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників підприємств м. Вінниці та області.
Теми доповідей по секції фінансів
Доповіді, рекомендовані до друку, і вимоги до оформлення тез

1 березня 2013 року кафедра фінансів провела ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію  «Сучасні тенденції розвитку фінансових та інноваційно-інвестиційних процесів в Україні».  Інформаційний лист
Програма конференції
Матеріали конференції

14 – 15 березня 2012 року о 14:15, в ауд. 2224 відбулося засідання секції ФІНАНСІВ ТА КРЕДИТУ XLI регіональної науково-технічної конференції професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів університету з участю працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників підприємств м. Вінниці та області.
Теми доповідей по секції фінансів та кредиту

1 березня 2012 року кафедра фінансів провела І Міжнародну науково-практичну конференцію  «Тенденції управління фінансовими та інноваційними процесами в умовах ринкових перетворень».
Програма конференції
Матеріали конференції

10 – 11 березня 2011 року відбулося засідання секції ФІНАНСІВ ТА КРЕДИТУ XL регіональної науково-технічної конференції професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів університету з участю працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників підприємств м. Вінниці та області.
Теми доповідей по секції фінансів та кредиту

10 – 11 березня 2010 року о відбулося засідання секції ФІНАНСІВ ТА КРЕДИТУ XХХІХ регіональної науково-технічної конференції професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів університету з участю працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників підприємств м. Вінниці та області.
Теми доповідей по секції фінансів та кредиту

18 березня 2009 року відбулося засідання секції ФІНАНСІВ ТА КРЕДИТУ XХХVІII регіональної науково-технічної конференції професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів університету з участю працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників підприємств м. Вінниці та області.
Теми доповідей по секції фінансів та кредиту

19-20 березня 2008 року відбулося засідання секції ФІНАНСІВ ТА КРЕДИТУ XХХVІI регіональної науково-технічної конференції професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів університету з участю працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників підприємств м. Вінниці та області.
Теми доповідей по секції фінансів та кредиту

 

 

 

 

Випускники кафедри

КАЛАГУРЯНУ_1.jpg
До якої категорії відвідувачів сайту Ви належите?
 

Реєстрація