Наукові напрями PDF Print
Thursday, 07 February 2013 15:10

Науковий профіль кафедридослідження сучасних тенденцій фінансових, грошово-кредитних та інноваційних процесів в Україні.

Відповідно, наукові дослідження здійснюються за такими основними напрямами:

• Фінансова та інноваційна діяльність в Україні (д.е.н., проф. Зянько В.В.);

• Основні напрямки інтенсифікації виробництва в системі АПК за сучасних умов (к.е.н., доц. Фурик В.Г.);

• Реформування бюджетної системи та шляхи зміцнення державних фінансів (к.е.н., доц. Стасюк Н.Л.);

• Управління інвестиційною діяльністю та аналіз інвестиційних проектів підприємств (к.е.н., доц.. Єпіфанова І.Ю.)

• Особливості оцінки та прогнозування фінансового стану підприємств регіону (к.е.н., доц. Коваль Н.О.);

• Фіскальна політика і її вплив на інвестиційну діяльність (к.е.н., доц. Журко Т.О.);

• Дивідендна політика акціонерних товариств (ас. Вальдшмідт І.М.)

• Антикризове управління на підприємствах (ас. Рудковська О.Л.)

• Венчурний бізнес та венчурне інвестування інноваційної діяльності (ас. Зянько В.В.);

Основні наукові монографії викладачів кафедри

Наукове співробітництво

Одним з напрямів підготовки висококваліфікованих економістів-менеджерів є налагодження зв’язків кафедри з кафедрами аналогічного профілю ВНЗ Вінниці й інших міст України, з багатьма фінансово-кредитними установами. Зокрема, кафедра плідно співпрацює з кафедрою фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Вінницьким відділенням ПАТ "Приватбанк", Вінницьким відділенням ПАТ “УкрСиббанк”, Вінницькою філією АТ “Укрексімбанк” та ін. Результатами такої співпраці стали дисертаційні дослідження викладачів кафедри, дипломні та курсові роботи, залучення кафедрою провідних спеціалістів-практиків для викладання навчальних дисциплін, у яких велика роль надається сучасним практичним знанням.

2_SDC11400.JPG