Про спеціальність та освітні програми PDF Print
Thursday, 07 February 2013 14:47

Спеціальність та освітня програма / спеціалізація, за якою кафедра здійснює підготовку та випуск бакалаврів:

галузь знань 07 Управління та адміністрування : спеціальність 073 Менеджмент :

освітня програма / спеціалізація - Менеджмент фінансово-кредитної діяльності
(освітню програму розширину див. тут)

Спеціальність та освітня програма / спеціалізація, за якою кафедра здійснює підготовку та випуск магістрів:
галузь знань 07 Управління та адміністрування : спеціальність 073 Менеджмент :

освітня програма / спеціалізація - Менеджмент фінансово-кредитної діяльності;
(освітню програма розширину див. тут)

- освітня програма / спеціалізація - Менеджмент підприємств, організацій і установ.

Освітня програма / спеціалізація - Менеджмент фінансово-кредитної діяльності НЕ НОВА - випробована, перевірена часом, перспективна. Вона поєднує в собі найпопулярнішу серед економічних професій спеціальність МЕНЕДЖМЕНТ  і високооплачувану спеціалізацію ФІНАНСИ (див. повідомлення урядового порталу).

Кафедру очолює випускник економічного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, доктор економічних наук, професор, відмінник освіти України,
Зянько Віталій Володимирович

Закінчивши бакалаврат чи магістратуру за спеціальністю "менеджмент" і освітньою програмою /спеціалізацією "фінансово-кредитна діяльність" ви отримаєте фах "МЕНЕДЖЕРА ФІНАНСОВО-КРЕДИТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ" і зможете  працювати як на посаді фінансиста на будь-якому підприємстві, установі чи організації, так і бути керівником - фінансовим менеджером

Кафедра фінансів та інноваційного менеджменту ВНТУ є єдиною на Вінниччині, яка готує не просто фахівців, що розуміються у сутності фінансово-кредитних відносин, а менеджерів, – які до того ж управляють фінансовими, кредитними та грошовими потоками

ПЕРЕВАГИ ЩОДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ НАШИХ ВИПУСКНИКІВ:

• менеджер з фінансово-кредитної діяльності (фінансовий менеджер) незамінний на будь-якому підприємстві, незалежно від сфери діяльності (виробнича, посередницька чи торговельна діяльність, фінансова установа (банк), кредитна спілка, страхова компанія тощо), розміру (мала, середня чи велика фірма, міжнародна компанія чи вітчизняне підприємство, яке здійснює зовнішньоекономічну діяльність) та форми власності та господарювання (ПАТ, ПрАТ, ТОВ, ПП, ДП тощо).
  • Наші випускники успішно працюють на посадах вищого та середнього управлінського персоналу підприємств та організацій різних форм власності, у науково-дослідних установах та вищих закладах освіти, у кредитно-банківській та фінансовій системі, страхових компаніях, податковій адміністрації, приватними підприємцями тощо.

ВІДПОВІДІ НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

Чи можливо, навчаючись за спеціалізацією "Менеджмент фінансово-кредитної діяльоісті" паралельно вивчати на факультеті англійську мову з отриманням відповідного сертифіката?

Так, за бажанням студент спеціалізації "Менеджмент фінансово-кредитної діяльності" може впродовж навчання на бакалавраті поглиблено вивчати англійську мову, а по закінченню навчання отримати відповідний сертифікат.

Що являє собою програма "подвійний диплом", запроваджена у ВНТУ і хто отримує право навчатися за цією програмою?

Увсі студенти кафедри фінансів та інноваційного менеджменту мають можливість за бажанням, відразу після вступу в магістратуру, взяти участь у програмі академічної мобільності студентів «Подвійний диплом» за укладеною угодою про співпрацю між ВНТУ і Люблінською Політехнікою. Паралельно навчаючись у ВНТУ і Польщі студенти отримують два дипломи -€“ Український (магістра) та Польський (магістра). Оскільки навчання у Люблінській Політехніці вимагає знання польськолї мови, то консульство Польщі організовує курси польської мови у ВНТУ.

Чи є можливість після закінчення навчання в магістратурі продовжити ннавчання в аспірантурі з подальшою підготовкою дисертації доктора філософії?

Так, в університеті є Інститут магістратури, аспірантурири та докторантури, де мають можливість навчатися всі бажаючі, які мають диплом магістра, і не лише випускники ВНТУ, а й інших ВЗО, які вдало склали вступні іспити.

уйцук3.jpg