Про спеціальність та освітні програми PDF Print
Thursday, 07 February 2013 14:47

Спеціальність та освітня програма / спеціалізація, за якою кафедра здійснює підготовку та випуск бакалаврів:

галузь знань 07 Управління та адміністрування : спеціальність 073 Менеджмент : освітня програма / спеціалізація - Менеджмент фінансово-кредитної діяльності

Спеціальність та освітня програма / спеціалізація, за якою кафедра здійснює підготовку та випуск магістрів:
Менеджмент фінансово-кредитної діяльності

Освітня програма / спеціалізація - Менеджмент фінансово-кредитної діяльності, за якою кафедра готує бакалаврів і магістрів НЕ НОВА!!! Вона випробована, перевірена часом, перспективна, є найпопулярнішою серед економічних освітніх програм /спеціалізацій/. Адже поєднує в собі найпопулярнішу серед економічних професій спеціальність МЕНЕДЖМЕНТ (дивись нижче) і високооплачувану спеціалізацію ФІНАНСИ (дивись повідомлення урядового порталу з посиланням на дані Державної служба статистики з якого видно що заробітна плата у фінансовій та страховій діяльності є найвищою, випередивши сферу ІТ).

Міністерство освіти і науки підбило підсумки, які спеціальності у вишах були найпопулярнішими серед першокурсників у 2017 році

Кафедра ФІМ має досвід підготовки фахівців за цією освітньою програмою / спеціалізацією: починаючи з 2003 року, кафедра випустила понад 1000 бакалаврів та більше 500 магістрів.

Кафедру очолює випускник економічного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, доктор економічних наук, професор, відмінник освіти України, Зянько Віталій Володимирович

Поєднання спеціальності "менеджмент" і спеціалізації "менеджмент фінансово-кредитної діяльності" є унікальним, адже дозволяє обіймати посади як фінансиста на будь-якому підприємстві, установі чи організації, так і керівника - фінансового менеджера

Кафедра фінансів та інноваційного менеджменту ВНТУ є єдиною на Вінниччині, яка готує не просто фахівців, що розуміються у сутності фінансово-кредитних відносин, а менеджерів, – які до того ж управляють фінансовими, кредитними та грошовими потоками

Основне завдання кафедри - підготовка менеджерів-фінансистів, спеціалістів з фінансового аналізу, інноваційних менеджерів на основі надання сучасних знань та практичних навичок, необхідні для роботи у різних сферах фінансової діяльності і управління фінансовими ринками.

ПЕРЕВАГИ ЩОДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ НАШИХ ВИПУСКНИКІВ:

• менеджер з фінансово-кредитної діяльності (фінансовий менеджер) незамінний на будь-якому підприємстві, незалежно від сфери діяльності (виробнича, посередницька чи торговельна діяльність, фінансова установа (банк), кредитна спілка, страхова компанія тощо), розміру (мала, середня чи велика фірма, міжнародна компанія чи вітчизняне підприємство, яке здійснює зовнішньоекономічну діяльність) та форми власності та господарювання (ПАТ, ПрАТ, ТОВ, ПП, ДП тощо).
  • Наші випускники успішно працюють на посадах вищого та середнього управлінського персоналу підприємств та організацій різних форм власності, у науково-дослідних установах та вищих закладах освіти, у кредитно-банківській та фінансовій системі, страхових компаніях, податковій адміністрації, приватними підприємцями тощо.

ВІДПОВІДІ НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

Чи можливо, навчаючись за спеціалізацією "Менеджмент фінансово-кредитної діяльоісті" паралельно вивчати на факультеті англійську мову з отриманням відповідного сертифіката?

Так, за бажанням студент спеціалізації "Менеджмент фінансово-кредитної діяльності" може впродовж навчання на бакалавраті поглиблено вивчати англійську мову, а по закінченню навчання отримати відповідний сертифікат.

Що являє собою програма "подвійний диплом", запроваджена у ВНТУ і хто отримує право навчатися за цією програмою?

Увсі студенти кафедри фінансів та інноваційного менеджменту мають можливість за бажанням, відразу після вступу в магістратуру, взяти участь у програмі академічної мобільності студентів «Подвійний диплом» за укладеною угодою про співпрацю між ВНТУ і Люблінською Політехнікою. Паралельно навчаючись у ВНТУ і Польщі студенти отримують два дипломи -€“ Український (магістра) та Польський (магістра). Оскільки навчання у Люблінській Політехніці вимагає знання польськолї мови, то консульство Польщі організовує курси польської мови у ВНТУ.

Чи є можливість після закінчення навчання в магістратурі продовжити ннавчання в аспірантурі з подальшою підготовкою дисертації доктора філософії?

Так, в університеті є Інститут магістратури, аспірантурири та докторантури, де мають можливість навчатися всі бажаючі, які мають диплом магістраі, і не лише випускники ВНТУ, а й інших ВЗО, які вдало склали вступні іспити.