Конкурси та олімпіади PDF Print
Tuesday, 17 September 2013 21:15

11 лютого 2014 під патронатом Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) та Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України (АРІФРУ) розпочнеться конкурс «Біржова Універсіада 2014». Організатор конкурсу -  «Українська біржа». Консультаційну підтримку учасникам конкурсу надають брокерські компанії: «АЛОР Україна», «Драгон Капітал», «І-НВЕСТ», «Майстер брок», ФК «Сократ», «Універ Капітал». Заявки на конкурс приймаються до 11 лютого 2014 року включно. Докладніше див:«Біржова Універсіада»

Міністерство освіти і науки України проводить Всеукраїнський конкурс наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2013/2014 н.р. Про умови участі в конкурсіі див.: Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2013-2014 навчальному році