ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ ТА ІНФОРМАЦІЙНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ВНТУ ЗАТРЕБУВАНІ ЗА КОРДОНОМ PDF Print
Абітурієнту
Thursday, 20 April 2017 12:40

Уже 17 років поспіль кафедра фінансів та інформаційного менеджменту Вінницького національного технічного університету готує фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр» та «магістр»

з галузі знань 07 Управління та адміністрування
за спеціальністю 073 Менеджмент
за спеціалізацією - фінансово-кредитна діяльність.

Наталя Маркова, випускниця кафедри фінансів ВНТУ, успішно працевлаштувалась у Німеччині

Поєднання спеціальності «менеджмент» і спеціалізації «фінансово-кредитна діяльність» є унікальним, адже дозволяє обіймати посади як фінансиста на будь-якому підприємстві, установі чи організації, так і керівника-фінансового менеджера.

Кафедра фінансів та інноваційного менеджменту ВНТУ є єдиною на Вінниччині, яка готує не просто фахівців, що розуміються у сутності фінансово-кредитних відносин, а менеджерів, які до того ж управляють фінансовими, кредитними та грошовими потоками.

ЗНО —
1. Українська мова та література - мін. бал - 100; ваговий коеф. - 0,2