joomla
Джокуш Тетяна Олександрівна PDF Print
Thursday, 07 February 2013 15:05

Джокуш Тетяна Олександрівна – кандидат економічних наук, доцент. Закінчила з відзнакою Інститут менеджменту Вінницького національного технічного університету за спеціальністю “менеджмент з фінансово-кредитної діяльності”.

У 2012 році захистила кандидатску дисертацію за специальністью 08.00.04 - Економика підприємства.

Науковий напрям – фіскальна політика інвестиційного розвитку України.

Викладає курси: “Інноваційний менеджмент”, “Менеджмент організацій”, “Основи науково-дослідницької роботи”, “Бухгалтерський облік”. Автор та співавтор понад 40 наукових публікацій, зокрема 2 навчальних посібників.

Нині на стажуванні за кордоном.

Основні навчально-методичні та наукові праці:

Навчальні посібники:

Методичні вказівки до написання курсових робіт:

Наукові статті:

Журко Т.О. Оптимізація узгодження інтересів фірми та ВНЗ в процесі інноваційної діяльності / Т. О. Журко, Л. Ліцзянь, А. А. Шиян // Актуальні проблеми економіки. – Київ: ТОВ «Наш формат», 2014. – №9 (159). – С. 488-494. ape_2014_9_62 (103,34kb)

Журко Т.О. Формування лояльності споживачів, як одного з основних чинників функціонування аптечної установи / Н. В. Рибачук, Т. О. Журко // Ефективна економіка. – 2014. – №7. – [Електронний ресурс] режим доступу: http//www.economy.nayka.com.uaФормування лояльності споживачів, як одного з основних чинників функціонування аптечної установи (174,92kb)

Журко Т.О. Механізми управління функціями корисності інвестора та підприємства в машинобудуванні / Т. О. Журко, Л. О. Нікіфорова, А. А. Шиян // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: «Логістика». – Львів: Видавництво НУ «Львівська політехніка», 2010. – № 690. – С. 260 – 264. 45 (1,41Mb)