Кафедра фінансів

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Українська
Новини
Завідувач кафедри пройщов стажування в Торонто, Канада
Wednesday, 09 October 2019 21:58

Завідувач кафедри фінансів та інноваційного менеджменту Вінницького національного технічного університету, доктор економічних наук, професор Віталій Зянько впродовж вересня проходив стажування в Торонто, Онтаріо, Канада

Red more here   http://impuls.vntu.edu.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=6103%3A2019-10-09-12-03-44&catid=9%3A2014-02-09-08-50-23&Itemid=1&lang=en

 
Де в Україні найвищі зарплати: Мінфін назвав Топ-5 галузей та Топ-5 регіонів
Monday, 24 June 2019 16:49

За підсумком квітня в Україні серед 5 топових галузей "фінанси та страхова діяльність" за розміром заробітної плати займає друге місце після лідера  - сфери "інформація та телекомунікації.
Про це йдеться у макроекономічному огляді Міністерства фінансів

Середня зарплата у сфері "фінанси та страхова діяльність" за останній рік зросла на 27,2% і нині становить 19,8 тис. грн за місяць.

 

 
НА ШЛЯХУ ДО МАГІСТРАТУРИ
Friday, 14 June 2019 16:49

Гроші, фінансові потоки, консалтингові компанії, валютний ринок, котирування валют, капітал, форварди, ф’ючерси, облігації… Такі актуальні слова сьогодні звучали на захисті дипломних робіт студентів  4 курсу бакалаврату спеціалізації "менеджмент з фінансово-кредитної діяльності". 

Нині тих, хто обрав спеціальність "менеджмент" у поєднанні з освітньою програмою "менеджмент фінансово-кредитної діяльності", називають фінансовими менеджерами чи менеджерами-фінансистами.

Кваліфіковані менеджери-фінансисти на ринку праці користуються шаленим попитом серед керівників компаній різного профілю. Однак статистика показує, що близько 50% фахівців даного спрямування віддають все-таки перевагу банкам або консалтинговим компаніям. І це не дивно, адже за версією журналу «Фокус» банківська діяльність, що належить до сфери фінансів, входить до 15 найперспективніших галузей наступних 5–10 років, а фінансистів визнано однією з 20 найперспективніших професій наступного десятиріччя. Причому професії сфери фінансів є універсальними, адже вони вважаються престижними як для чоловіків, так і для жінок.

Вітаємо наших чудових бакалаврів із успішним захистом дипломних робіт! 
Бажаємо успішно здати ЗНО з іноземної мови та продовжити навчання у магістратурі
після чудово проведеного літа!

alt

alt

alt

alt

 
ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ
Monday, 29 April 2019 19:03

Магістрантка кафедри Кафедра фінансів та інноваційного менеджменту ВНТУ Діана Гладка Діана Гладка, яка навчається за освітньою програмою "менеджмент фінансово-кредитної діяльності" (спеціальність 073 - менеджмент) стала переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності», який проходив у Київському національному університеті технологій та дизайну 25-26 травня 2019 року.

За наукову роботу «Удосконалення управління інвестиційною привабливістю підприємства (на прикладі АТ "Вінницький молочний завод "Рошен")» Діана нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Науковий керівник Діани — кандидат економічних наук, доцент кафедри ФІМ — Ірина Єпіфанова Irene Yepifanova отримала подяку за високий професіоналізм при формуванні покоління молодих науковців, виявлення і підтримку реалізації їх здібностей, активізацію науково-дослідної роботи студентів.

Читайте більше на  сайті часопису ВНТУ "Імпульс" http://impuls.vntu.edu.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=5764%3A2019-04-26-20-15-11&catid=9%3A2014-02-09-08-50-23&Itemid=1&lang=en&fbclid=IwAR2q5y6UKUVCiEj64YFDEoUsfMPLHskGxUxKI0WwjusJFpFFGA8IISGnW4U

 
# ЗНО-2019 для магістрів
Monday, 25 March 2019 22:52

‼️Важлива інформація для тих, хто планує вступ в магістратуру за освітньою програмою "Менеджмент фінансово-кредитної діяльності" в межах спеціальності 073 - Менеджмент‼️

☑️У 2019 році реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування розпочинається 13 травня та закінчується о 18:00 03 червня

☑️ Основна сесія єдиного вступного іспиту відбудеться 02 липня, єдиного фахового вступного випробування – 04 липня.

☑️Зі зразками тестових зошитів, з програмами вступних випробувань можна ознайомитися у розділі «Учаснику вступних випробувань» за посиланням: http://testportal.gov.ua/uchasnyku-vstupnyh-vyprobuvan/

☑️ Пробне онлайн тестування можна проходити також за посиланнямhttps://zno.osvita.ua/master/

 

☑️Для кожного зареєстрованого учасника буде створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до сторінки здійснюється за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, указаним у ньому.

☑️ Пробне онлайн тестування можна проходити також за посиланням https://zno.osvita.ua/master/

 
Студенти 5 курсу заочної форми навчання спеціалізації "менеджмент фінансово-кредитної діяльності" успішно захистили дипломні роботи
Tuesday, 22 January 2019 09:11

 
ВИКЛАДАЧАМ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ ТА ІННОВАЦІЙНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ВНТУ ПРИСВОЄНО ВЧЕНІ ЗВАННЯ
Friday, 28 December 2018 20:04

Колектив кафедри фінансів та інноваційного менеджменту ВНТУ щиро вітає доктора економічних наук Джеджулу В'ячеслава Васильовича з присвоєнням йому вченого звання професора та кандидата економічних наук Коваль Наталію Олегівну - з присвоєнням їй вченого звання доцента згідно Наказу МОН України №1411 від 18.12.2018р. 

alt

Бажаємо подальших успіхів та реалізації усіх задумів!!!!

 
У «ТОП-200 УКРАЇНА» — ВНТУ 25-Й
Wednesday, 06 June 2018 22:42

Вінницький національний технічний університет на 25 місці серед 200 вищих навчальних закладів країни.

Центр міжнародних проектів «Євроосвіта» в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence , презентував черговий академічний рейтинг закладів вищої освіти «Топ-200 Україна 2018», складений за методикою, доповненою та вдосконаленою протягом 2006-2018 років.

При складанні цьогорічного рейтингу експерти брали до уваги сучасні тенденції розвитку університетів, окреслені Конференцією IREG-9: «Рейтинги і акредитація — дві дороги до однієї мети» та Конференцією міністрів освіти Європейського простору вищої освіти.

На зазначених конференціях було особливо наголошено, що однією із головних тенденцій в системах ранжування університетів є знаходження балансу між створенням нових, критичних знань, результатів досліджень та інновацій і практичною трансформацією цих напрацювань в розвиток сучасного суспільства.

У рейтингу «Топ-200 Україна 2018» Вінницький національний технічний університет посів 25 місце;

Вінницький національний медичний університет ім.М.І. Пирогова – 26;

Донецький національний університет ім.. Василя Стуса -27;

Вінницький національний аграрний університет – 128;

Вінницький державний педагогічний університет ім. Михайла Коцюбинського опинився на 161 місці.

Всі позиції рейтингу можна подивитися тут http://osvita.ua/vnz/rating/60985/

Прес-центр ВНТУ http://impuls.vntu.edu.ua/index.php

 

 
ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ ТА КОЛЕКТИВ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ ТА ІННОВАЦІЙНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ !
Tuesday, 02 January 2018 15:50

Вчена рада ВНТУ 30 листопада 2017 року (протокол №4) затвердила спеціалізацію (освітню програму і навчальний план) "менеджмент фінансово-кредитної діяльності" і кафедру фінансів та інноваційного менеджменту як випускову за цією спеціалізацією за освітньо-кваліфікаційними рівнями "бакалавр" і "магістр".

Кафедра фінансів та інноваційного менеджмету стала випусковою також за спеціалізацією "менеджмент підприємств, організацій і установ"

 
Міністерство освіти і науки підбило підсумки, які спеціальності у вишах були найпопулярнішими серед першокурсників у 2017 році
Thursday, 14 September 2017 19:29

 
Вітаємо професора кафедри Джеджулу В'ячеслава Васильовича і доцента Єпіфанову Ірину Юріївну з отриманими подяками Міністерства освіти та науки України
Friday, 30 June 2017 10:40

Колдектив кафедри фінансів та інноваційного менеджменту ВНТУ вітає доктора економічних наук, професора кафедри Слава Джеджула та кандидата економічних наук, доцента кафедри Irene Yepifanova із отриманими подяками Міністерства освіти та науки України до дня Конституції України та бажає подальших успіхів у науковій, навчальній, методичній роботі та підготовці висококваліфікованих спеціалістів - магістрів та бакалаврів-менеджерів з фінансово-кредитної та інноваційної діяльності!

 

 
Завідувач кафедри фінансів та інноваційного менеджменту взяв участь у всеукраїнській науково-практичній конференції «Фінансово-економічні механізми підтримки суб’єктів реального сектору економіки України в умовах дії Угоди про асоціацію з ЄС»
Tuesday, 30 May 2017 20:39

Організували конференцію регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень у Львові та Львівський торговельно-економічний університет. Співорганізаторами заходу виступили Вінницький національний технічний університет в особі кафедри фінансів та інноваційного менеджменту та Буковинський державний фінансово-економічний університет.

Докладніше тут

 
Кафедра фінансів та інноваційного менеджменту відкрила сторінку у Facebook
Thursday, 27 April 2017 21:22

Сторінка кафедри у Facebook

 
ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ ТА ІНФОРМАЦІЙНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ВНТУ ЗАТРЕБУВАНІ ЗА КОРДОНОМ
Thursday, 20 April 2017 12:40

Уже 17 років поспіль кафедра фінансів та інноваційного менеджменту Вінницького національного технічного університету готує фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр» та «магістр»

з галузі знань 07 Управління та адміністрування
за спеціальністю 073 Менеджмент
за спеціалізацією - фінансово-кредитна діяльність.

Наталя Маркова, випускниця кафедри фінансів ВНТУ, успішно працевлаштувалась у Німеччині

Поєднання спеціальності «менеджмент» і спеціалізації «фінансово-кредитна діяльність» є унікальним, адже дозволяє обіймати посади як фінансиста на будь-якому підприємстві, установі чи організації, так і керівника-фінансового менеджера.

Кафедра фінансів та інноваційного менеджменту ВНТУ є єдиною на Вінниччині, яка готує не просто фахівців, що розуміються у сутності фінансово-кредитних відносин, а менеджерів, які до того ж управляють фінансовими, кредитними та грошовими потоками.

ЗНО —
1. Українська мова та література - мін. бал - 100; ваговий коеф. - 0,2 
2. Математика - мін. бал - 100; ваговий коеф. - 0,45
3. Географія або іноземна мова - мін. бал - 100; ваговий коеф. - 0,25

 
НАТАЛЯ ОРАНСЬКА — БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ГРОШІ, ФІНАНСИ І КРЕДИТ»
Wednesday, 12 April 2017 20:29

Наталя Оранська, магістрант кафедри фінансів та інноваційного менеджменту ВНТУ, яка навчається за спеціальністю «менеджмент» спеціалізації «фінансово-кредитна діяльність», здобула диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит», що відбувся з 4 по 6 квітня 2017 року на економічному факультеті КНУ ім. Тараса Шевченка.
На конкурс наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит» було подано 137 студентських наукових робіт із 72 вищих навчальних закладів України.

Докладніше див..: Прес-центр ВНТУ http://impuls.vntu.edu.ua/index.php…


 
Випуск магістрів кафедри (гр.МОф-15м)
Tuesday, 24 January 2017 19:38

 

 
Світові тенденції та перспективи розвитку фінансової системи України
Tuesday, 01 November 2016 21:45

27 жовтня 2016 року на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася XIII Міжнародна науково-практична конференція «Світові тенденції та перспективи розвитку фінансової системи України», яку проводила кафедра фінансів Київського національного університету імені Тараса Шевченка 

https://mail.ukr.net/attach/show/14780280931846359565/2/IMG_4357.JPGalt

Пленарне засідання урочисто відкрив завідувач кафедри фінансів, д.е.н., професор Лютий І.О, який привітав учасників конференції та виступив з доповіддю на тему: «Фінансова політика та проблеми макроекономічної стабільності в Україні».

На конференції з доповіддю виступив заступник Міністра фінансів України Марченко С.М., який у своїй промові розкрив основні проблеми реалізації фінансової політики на сучасному етапі розвитку країни.

Серед зарубіжних учасників конференції на пленарному засіданні свої доповіді представили Торстейн Вік Орхус, Старший адміністративний співробітник Крайньопівнічного Центру бізнесу та управління Nord університету (Норвегія), Бруннбауер Андреас, заступник керівника проекту Німецького товариства з міжнародного співробітництва Німеччини та України (Німеччина),  Нагієв Руфат, директор департаменту внутрішнього аудиту EXPRESSBANK (м. Баку, Азербайджанська Республіка).

В конференції взяли участь та виступили з доповідями: д.е.н., професор, завідувач кафедри макроекономіки та державного управління, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана Малий І.Й.; д.е.н., професор, завідувач відділу фінансової політики, Державний науково-дослідний інститут інформатизації та моделювання економіки Корнєєв В.В.; к.е.н., професор, Заслужений працівник освіти України, професор кафедри фінансів, Київський національний університет імені Тараса Шевченка Боринець С.Я.; д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансів, Вінницький національний технічний університет Зянько В.В.; д.е.н., професор, завідувач кафедри оподаткування та соціального забезпечення, Університет митної справи та фінансів Баранник Л.Б.; д.е.н., професор, професор кафедри фінансів, Київський національний університет імені Тараса Шевченка Науменкова С.В.; д.е.н., професор, Заслужений діяч  науки і техніки України, професор кафедри фінансів, Київський національний університет імені Тараса Шевченка Варналій З.С.; д.е.н., доцент, завідувач кафедри податкової та бюджетної політики, Херсонський національний технічний університет Сідельникова Л.П.; к.е.н., помічник-консультант народного депутата України, Верховна Рада України Мороз П.А.; д.е.н., доцент, професор кафедри міжнародних фінансів, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Савчук Н.В.; начальник відділу Міністерства фінансів України, аспірант, Державна навчально-наукова установа «Академія фінансового управління» Возненко А.А..

Серед 141 учасника конференції, що подали заявки на участь,  представники 31 вишу України та 6 вищих навчальних закладів зарубіжних країн, а також наукових організацій, державних установ та організацій, установ банківського сектору України та зарубіжжя. В роботі науково-практичної конференції прийняли участь представники зарубіжних країн (Норвегія, Німеччина, Сполучені Штати Америки, Азербайджанська Республіка, Республіка Білорусь, Республіка Казахстан,). Учасниками конференції стали 46 докторів наук та 61 кандидат наук.

 
Світові тенденції та перспективи розвитку фінансової системи України
Sunday, 17 January 2016 23:25

ХI Міжнародна науково-практична конференція Світові тенденції та перспективи розвитку фінансової системи Україниобговорювала актуальні наукові та практичні проблеми розвитку фінансово-кредитної системи України в умовах економічного спаду та військової агресії.
Професор Віталій Зянько на форумі порушив проблему діалектичних суперечностей національної інноваційної системи

 
Випук магістрів кафедри фінансів
Tuesday, 01 December 2015 22:55

alt

Група МОФ-14м

 
Відбувся захист магістерських робіт випускниками кафедри фінансів
Thursday, 19 November 2015 20:48

alt

Група МОф-14м

 
Колектив кафедри фінансів вітає Зянька Віталія Віталійовича з успішним захистом кандидатської дисертації!
Monday, 05 October 2015 08:03

2 жовтня 2015 року на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка Зянько Віталій Віталійович захистив кандидатську дисертацію на тему: "Венчурне інвестування інноваційного розвитку національного господарства" за спеціальністю 08.00.03 - економіка та управління національним господарством.

Бажаємо творчих успіхів і надалі!

Колектив кафедри фінансів

 
Захист дипломних робіт-2015 випускниками кафедри фінансів
Monday, 22 June 2015 22:37

 

alt

Група МОф-11

alt

Група МОф-11 Наталія Волоська

 
Засідання секції фінансів XLIV регіональної науково-технічної конференції
Thursday, 12 March 2015 18:04

12 березня 2015 року відбулося засідання секції ФІНАНСІВ XLIV регіональної науково-технічної конференції професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів університету з участю працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників підприємств м. Вінниці та області.  У секції взяли участь 55 осіб.
Програма роботи секції фінансів
Кращими визнані такі 5 студентських доповіді усасників конференції:
- Скибчук Олександра Іванівна гр. МОф-14м;
- Дрозд Ірина Василівна гр. МОф-11б;
- Гайдей Марія Олександрівна гр. МОф-11б;
- Ковбасюк Анастасія Миколаївна гр. МОф-13мс;
- Тесьолкіна Аліна Олександрівна гр. МОф-13мс.
Названим студентам необхідно в тижневий термін подати тези своїх доповідей в ауд. 2214 або 2222. Тези доповіді мають бути ретельно вичитані і перевірені науковим керівником. Вимоги до тез див. тут.

 
СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ФІНАНСІВ ГРУПИ МОф-12 ОКСАНА ПУГАЧ ЗАВОЮВАЛА ТИТУЛ МІС ВІННИЦЯ 2015
Monday, 02 March 2015 13:16

У перший день весни в театрі ім. Садовського із 16-ти фіналісток конкурсу «Міс Вінниця 2015» обирали найчарівнішу дівчину обласного центру.

Успішно витримавши усі конкурсні випробування, зачарувавши залу і журі юною довершеністю й оптимізмом, корону переможниці від ювелірного дому Diadema здобула 20-літня третьокурсниця ВНТУ, студентка кафедри фінансів (група МОФ-12) Оксана Пугач. Докладніше дивись тут

 
УВАГА! Публікація тез у матеріалах конференці Львівської комерційної академії
Wednesday, 24 December 2014 21:34

20 лютого 2015 року відбудеться науково-практична інтернет-конференція «Фінансове забезпечення сталого економічного зростання в умовах євроінтеграційних процесів», яку проводить кафедра фінансів і кредиту Львівської комерційної академії, а співорганізатором є кафедра фінансів ВНТУ.
Тези приймаються до 19 лютого 2015 року. З вимогами до оформлення тез доповідей можна ознайомитися тут

 
У Київському університеті ім. Т. Шевченка відбулася міжнародна конференція
Tuesday, 08 July 2014 12:22

30-31 жовтня 2014 року кафедра фінансів економічного факультету Київського університету імені Тараса Шевченка провела ХІ міжнародну науково-практичну конференцію "Світові тенденції
та перспективи розвитку фінансової системи України
", яка була присвячена до 180-річчя університету та 70-річчя економічного факультету. На пленарному засіданні конференції з доповіддю на тему "Суперечності розвитку інноваційного підприємництва в Україні та його фінансове забезпечення" виступив завідувач кафедри фінансів ВНТУ, д.е.н., проф. Зянько В. В.

 
СТУДЕНТИ ВНТУ У ТОП-10 «БІРЖОВОЇ УНІВЕРСІАДИ 2014»
Thursday, 05 June 2014 20:58

Команда Вінницького національного технічного університету під керівництвом тренера Інни Вальдшмідт – викладача кафедри фінансів ВНТУ, показала гідні результати серед ВНЗ країни. В ТОП-10 «Біржової Універсіади 2014» увійшов учасник під ніком Orest (Вінницький національний технічний університет). Докладніше дивись тут

 
Засідання секції фінансів XLIІІІ регіональної науково-технічної конференції
Thursday, 13 March 2014 17:42

13 – 14 березня 2014 року відбулося засідання секції ФІНАНСІВ XLIІІІ регіональної науково-технічної конференції професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів університету з участю працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників підприємств м. Вінниці та області.  У секції взяли участь 52 особи. (кращі доповіді див. у розділі "наука")
Програма роботи секції фінансів

 
21 лютого 2014 року кафедра фінансів провела Всеукраїнську науково-практичну конференцію
Friday, 21 February 2014 19:20

Докладніше про Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих учених, аспірантів і студентів «ІННОВАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЛОГО  РОЗВИТКУ УКРАЇНИ У КОНТЕКСТІ ІНТЕГРАЦІЇ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СПІВТОВАРИСТВА» можна ознайомитися:
на сайті міністерства освіти і науки України
у часописі "ІМПУЛЬС"

Програма конференції
Збірник матеріалів конференції

Фотогалерея конференції

 
Колектив кафедри фінансів вітає кандидата економічних наук Єпіфанову Ірину Юріївну з присвоєнням вченого звання "доцент"
Monday, 27 January 2014 20:48

Бажаємо натхнення і подальших творчих успіхів!

 
14-15 листопада 2013 року у Польщі відбувся ІV Міжнародний фінансово-банківський форум
Wednesday, 13 November 2013 12:42

У Форумі на тему "Інвестиційні процеси в економічному розвитку", організованому факультетом економічних наук Варшавського університету природничих наук, Відділенням фінансів підприємств та бухгалтерського обліку, взяли участь доктор економічних наук, професор, професор нашої кафедри Мазур Ірина Іванівна й аспірант кафедри фінансів Зянько Віталій Віталійович. Вони виступили зі спільною доповіддю на тему: "VENTURE CAPITAL AND ITS FEATURES IN UKRAINE".

 
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>

Page 1 of 2

Випускники кафедри

410.jpg
До якої категорії відвідувачів сайту Ви належите?
 

Реєстрація